Ви є тут

Cклад ради молодих дослідників

Голова Ради: 

Красиленко Юлія Андріївна - канд. біол. наук , науковий співробітник лабораторії клітинної біології та нанобіотехнології

Заступники Голови Ради:

Танасієнко Ірина Вікторівна - канд. біол. наук , науковий співробітник лабораторії клітинної біології та нанобіотехнології

Круподьорова Тетяна Анатоліївна - канд. біол. наук, науковий співробітник лабораторії екстракції рослинної сировини та біоконверсії

Бурлака Ольга Миколаївна - аспірантка лабораторії детекції ГМО та біобезпеки

Члени Ради:

Андріяш Ганна Сергіївна - молодший науковий співробітник відділу промислової та харчової біотехнології

Баєр Галина Ярославівна - канд.біол.наук, молодший науковий співробітник лабораторії детекції ГМО та біобезпеки

Бойчук Юлія Миколаївна - аспірантка, інженер I-ї категорії лабораторії детекції ГМО та біобезпеки

Борова Марія Миколаївна - аспірантка 

Горюнова Інна Іванівна – аспірантка 

Даниленко Ігор Анатолійович - провідний інженер лабораторії клітинної біології та нанобіотехнології

Демчук Олег Миколайович - канд. біол. наук, молодший науковий співробітник лабораторії біоінформатики та структурної біології

Жук Вікторія Петрівна - провідний інженер відділу рослинних харчових продуктів та біофортифікації

Забейда Олена Федорівна - провідний інженер відділу рослинних харчових продуктів та біофортифікації

Зеленська Марина Володимирівна - провідний інженер відділу рослинних харчових продуктів та біофортифікації

Іванова Тетяна Сергіївна - інженер І категорії відділу біотехнології поновлювальної сировини та альтернативного палива

Іващук Богдан Володимирович - аспірант

Карелов Анатолій Валерійович - аспірант, молодший науковий співробітник лабораторії молекулярної генетики рослин

Курило Владислава Володимирівна - аспірантка

Литвин Дмитро Іванович - канд. біол. наук, науковий співробітник лабораторії клітинної біології та нанобіотехнології

Пидюра Микола Олександрович - аспірант, інженер лабораторії біоінформатики та структурної біології

Пірко Надія Миколаївна - канд. біол. наук, науковий співробітник лабораторії молекулярної генетики рослин

Плоховська Світлана Григорівна - аспірантка

Раєвський Олексій Володимирович - провідний інженер лабораторії біоінформатики та структурної біології

Самофалова Дар’я Олексіївна - аспірантка

Сивура Валентина Володимирівна - провідний інженер лабораторії клітинної біології та нанобіотехнології

Секан Альона Сергіївна - провідний інженер лабораторії клітинної біології та нанобіотехнології

Тігунова Олена Олександрівна - інженер І-ї категорії відділу промислової та харчової біотехнології

Федорчук Вероніка Веніамінівна - аспірантка, інженер I-ї категорії лабораторії детекції ГМО та біобезпеки

Степанюк Олена Миколаївна - аспірантка