Ви є тут

Схеми фінансування та бюжет

 

       У рамках програми ”Горизонт 2020” можуть бути реалізовані як  дослідницькі, так і інноваційні проекти. Для реалізації проекту  необхідно створити консорціум з кількох організацій з країн ЄС, асоційованих країн i/або країн ”третього світу”.  

       Консорціум, за згодою всіх учасників,  обирає одного із членів координатором (має бути з країн-членів ЄС) та підписує грантову угоду.  Зазвичай, дослідницькі гранти отримують 100% фінансування від загальних прийнятних витрат, в той час як інноваційні проекти забезпечують отримання прибутковими організаціями до 70%. Непрямі витрати фінансуються ставкою 25% від прямих прийнятних витрат. Більшість грантів будуть фінансуватися за багатоетапною схемою повернення прямих витрат (Cost Reimbursement), в той час як гранти фонду Марі Склодовської-Кюрі виплачуються одноразово (Lamp Sum).

     Детальну інформацію щодо звільнення гранту ЄС від сплати ПДВ на додану вартість в операціях закупівлі товарів, робіт,послуг у рамках міжнародної технічної допомоги Ви можете знайти за посиланням http://biomed.nas.gov.ua/index/bioethics-comitee/120-ncp-ua  Рекомендації розроблено к.б.н. Петром Яковичем Смалько, досвідченим координатором НКП ”Здоров'я, демографічні зміни та добробут”, заступником директора Національного наукового центра з медико-біотехнічних проблем.

   Бюджет програми «Горизонт 2020» буде складати 87 740 млн євро. Фінансування окремих видів діяльності розподілятиметься за напрямками ось так:  ”Передова наука” – 27 818 млн євро; ”Лідерство у промисловості” – 20 280 млн євро;  ”Суспільні виклики” – 35 888 млн євро. Максимальна загальна сума фінансового внеску ЄС від програми ”Горизонт 2020” до неядерної прямої діяльності Спільного дослідницького центра складатиме 2 212 млн  євро. Європейський Інститут Інновацій та Технологій повинен фінансуватись максимальним внеском від програми ”Горизонт 2020” до 3 194 млн євро. Перша сума 1 542 мільйони євро повинна бути виділена Європейському Інституту Інновацій та Технологій на діяльність за Розділом XVII Договору про функціонування Європейського Союзу.  Друга сума до 1 652 млн євро буде надана, зважаючи на огляд, визначений в статті 26. Така додаткова сума повинна надаватись на пропорційній основі так, як зазначається в Додатку ІІ, із суми, призначеної для спеціальної цілі ”Лідерство у високоефективних та промислових технологіях” в рамках напрямку промислового лідерства, визначеного в параграфі 2(b), і з суми, призначеної для суспільних викликів за параграфом 2 (с).  Співпраця на рівні ЄС може також підтримувати торгові можливості за допомогою розвитку європейських міжнародних стандартів для нової продукції, послуг та технологій.  Будуть просуватись також заходи, спрямовані на сприяння стандартизації та експлуатаційній сумісності, безпечності та діяльності перед вступом в силу відповідних регламентів.

    Більш детальну інформацію про розподіл бюджету розміщено на сайті Державного космічного агентства України:http://www.nkau.gov.ua/nsau/horizon2020.nsf/mainU/A5E9C81A1159115CC2257D1600531991?OpenDocument&Lang=U

 

Категорія: