Ви є тут

Новини

 

Рейтинговий список абітурієнтів до аспірантури ДУ "ІХБГ НАН України" у 2022 році:

1.      Блюм Ростислав Ярославович – 107,6 балів;

2.      Созінова Оксана Ігорівна  – 102,1 бали;

3.   Стихиляс Марія Михайлівна – 93,75 балів

4.   Соколова Наталія Олегівна  – 89,6 балів.

 

Рейтинговий список абітурієнтів до аспірантури ДУ "ІХБГ НАН України" 2021:

1.      Кізіцька Тетяна Олександрівна – 95,35 балів;

2.      Гоцуляк Віталій Ярославович – 93,35 бали;

3.   Разживкіна Олександра Григорівна – 92,8 бали;

4.   Булгаков Ілля Володимирович – 88,2 бали.

Відзнакою НАН України «Талант, натхнення, праця» нагороджено Анастасію Рабоконь

16 травня 2024 року у Великому конференц-залі НАН України відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня науки в Україні.
Президент НАН України академік Анатолій Загородній вручив відзнаки, які Національна академія наук України присудила за вагомий внесок у розвиток української науки, самовіддану працю, підтримку наукової й освітньої діяльності в Україні у сучасних умовах та з нагоди Дня науки.
Відзнакою НАН України «Талант, натхнення, праця», якою заохочуються молоді вчені за особисті здобутки – наукові праці, відкриття та винаходи, що мають важливе значення для науки і практики і свідчать про високий творчий потенціал, нагороджено
РАБОКОНЬ Анастасію Миколаївну – старшого наукового співробітника Відділу популяційної генетики, кандидата біологічних наук https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=11359

2024-05-16

Аллу Ємець обрано членом Академії Європи

Alla Yemets - Academia Europaea

Завідувача відділу клітинної біології та біотехнології Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України члена-кореспондента НАН України Аллу ЄМЕЦЬ обрано членом Академії Європи (Academia Europaea)

Щиро вітаємо Аллу Іванівну з цим високим міжнародним визнанням, бажаємо їй міцного здоров’я та подальших творчих успіхів!

2021-04-25

 

 

Колектив Інституту вітає з отриманням дипломів Ганну Кулічкову і Марину Радченко

Привітання з отриманням дипломів Ганни Кулічкової і Марини Радченко Ярославом Борисовичем Колектив Інституту вітає з отриманням дипломів докторів філософії за спеціальністю 091 - Біологія Ганну Кулічкову (науковий керівник - д.т.н. С.П. Циганков) та Марину Радченко (науковий керівник - д.б.н. С.М. Шульга), які стали першими успішними здобувачами цього ступеня в нашій установі, та висловлює сподівання, що здобутий ступінь сприятиме подальшому їх професійному росту та творчій реалізації.

Директор установи, академік НАН України Блюм Я.Б. привітав науковців та побажав їм подальшого розвитку та нових здобутків.

2024-02-05

 

Ярослав Пірко разом з колегами з інших інститутів отримали премію України імені Василя Яковича Юр’єва за видатні наукові роботи

Нагорода видатні наукові роботи Олег Леонов, Наталія Козуб, Ярослав ПіркоЯрослав Пірко разом з колегами з інших інститутів отримали премію України імені Василя Яковича Юр’єва за видатні наукові роботи – за цикл праць «Генетичні ресурси пшениці м’якої у постгеномну еру: нові молекулярно-генетичні маркери генів якості зерна та стійкості до хвороб як інструмент молекулярної селекції»

2023-05-15

Плоховській Світлані присуджено Премію Верховної Ради України для молодих вчених

Вітаємо співробітницю нашого Інституту, кандидата біологічних наук Плоховську Світлану з присудженням їй Премії Верховної Ради України для молодих вчених! Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

2022-11-18

 

Анастасії Рабоконь нагороджена медаллю президента За працю і звитягу

Anastasia_Rabokon_Presidents_medalЗа значні заслуги у зміцненні Української державності, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя і відстоювання національних інтересів нашої держави:

Нагородити медаллю "За працю і звитягу": Рабоконь Анастасію Миколаївну – наукового співробітника Державної установи "Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України"

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Всім колективом інституту щиро вітаємо Анастасію! 

2022-08-12

 

Продовжується розробка антитуберкульозних препаратів, запропоновані сполуки вже тестуються на штамах мікобактерій

У 2020 році в Державної Установі «Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України» стартував проект НФДУ (https://nrfu.org.ua/) № 2020.01/0357 "Створення нових ефективних інгібіторів формування Z-кільця з метою отримання протитуберкульозних препаратів антимітотичної дії", що виконується в межах конкурсної програми НФДУ "Наука для безпеки людини та суспільства" (2020-2021 pp.). Мультидисциплінарна експертиза учасників проекту дозволила логічно поєднати хімічний синтез, біоінформатичні і хемоінформатичні дослідження, високопропускний віртуальний скринінг, спектрофотометричну валідацію ліганд-білкової взаємодії, а також, прижиттєве тестування сполук-лідерів на штамах мікобактерії. Очікуємо результати вже в кінці 2021го року.

 

Ярослава Борисовича Блюма обрано членом Academia Europaea

Ярослава Борисовича Блюма, академіка НАН України, директора Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України обрано членом Academia Europaea:

Наші щирі вітання!

2021-07-05

 

 

 

 

 

Вітаємо Ярослава Васильовича Пірка з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки

Ярослав Васильович Пірко присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2020 рокуУказом Президента України Володимира Зеленського №608/2020 від 30 грудня 2020 р. на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки оголошено лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки 2020 року. До складу авторських колективів премійованих робіт входять чимало науковців Національної академії наук України. Нагороди, зокрема, присуджено:
– за роботу «Інноваційні нанобіотехнології для ранньої діагностики і хіміотерапії патологічних станів»:

2021-06-17

 

Дистанційна робота в науці - BioUkraine

Життя в науці, як і в багатьох інших професіях, виглядає зовсім інакше, ніж було раніше. Найскладнішою частиною роботи на відстані є лабораторні експерименти, які неможливо оцифрувати. З іншого боку, вчені можуть бути більш зосередженими на публікації результатів.

Суттєві зміни були внесені до зустрічей, конференцій, навчання та тренінгів, більшість з яких перейшли на віртуальний формат. У статті BioUkraine - An initiative of the US Ukraine Foundation описано проекти співробітників інститут які вони реалізували за часів роботи у режимі онлайн.

2021-06-15

Сторінки