Ви є тут

Аллу Ємець обрано членом Академії Європи

Alla Yemets - Academia Europaea

Завідувача відділу клітинної біології та біотехнології Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України члена-кореспондента НАН України Аллу ЄМЕЦЬ обрано членом Академії Європи (Academia Europaea)

Щиро вітаємо Аллу Іванівну з цим високим міжнародним визнанням, бажаємо їй міцного здоров’я та подальших творчих успіхів!

2021-04-25

 

 

 

 

 

Згідно інформації, опублікованої на сайті Academia Europaea, завідувача відділу клітинної біології та біотехнології Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України члена-кореспондента НАН України Аллу ЄМЕЦЬ обрано до Секції біохімії та молекулярної біології (BIOCHEMISTRY & MOLECULAR BIOLOGY). Серед 387 нинішніх членів Академії, яких об’єднує ця секція, 17 Нобелівських лауреатів і лише два українських науковця.

Загалом у цьому році до складу Академії обрано 365 провідних вчених з Європи і всього світу.

 

Довідково

Академія Європи (Academia Europaea) – громадська неурядова організація, створена у 1988 році. Вона включає секції з основних галузей природничих і гуманітарних наук, а також літератури. Її членами є провідні науковці Європи та інших частин світу. Нині до складу Академії входять більше 5500 членів, у тому числі 86 лауреатів Нобелівської премії.

Категорія: