Ви є тут

VII Міжнародній День рослин 2024

 

Запрошуємо приєднатись до святкування VII Міжнародного Дня Рослин (Fascination of Plants Day, FoPD), який буде відзначатись 18 травня 2024 під егідою Європейської організації біології рослин (EPSO, http://www.epsoweb.org).

 

У цей день відбудуться заходи, які відкриють для Вас цікавий та захопливий світ рослин. Різні події, присвячені Дню рослин, можна буде відвідати і в інші дні протягом травня. Запрошуємо хто бажає, усіх вікових категорій приєднатись до святкування FoPD та взяти участь у захопливий інтерактивних подіях та заходах, присвячених рослинам, які буде організовано науковими установами, університетами, ботанічними садами, музеями, школами, фермерами та компаніями по всьому світу.

 

Нагадуємо, що у 2015-2017 роках Україна була у п’ятірці світових лідерів за кількістю організованих подій до Міжнародного Дня рослин. Маємо офіційну сторінку України на сайті EPSO, де викладено наші "історії успіху", концепцію Дня рослин, учасників, програму та спонсорів: https://plantday18may.org/category/europe/ukraine/

 

Міжнародний день рослин та IV конференція молодих учених «Біологія рослин та біотехнологія»

У цьому році в Україні, не зважаючи на воєнний стан, вже всьоме було проведено Міжнародний День Рослин (Fascination of Plants Day). День Рослин – це свято, яке відзначається по всьому світу 1 раз на 2 роки під егідою Европейської Організації Біології Рослин (EPSO), та спрямоване на формування шанобливого та екологічно свідомого ставлення до природи.

У цьому році до організації заходів до Дня Рослин долучились ДУ «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України», Криворізький ботанічний сад НАН України, Боярська лісова дослідна станція, Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України, Ботанічний сад ім. акад. О.В, Фоміна, Дендропарк «Олександрія», Ворзельський заказник та Сирецький дендрологічний парк загальнодержавного значення. Разом нами було організовано та проведено 20 заходів у Києві, Боярці, Ворзелі, Білій Церкві та Кривому Розі, і Україна була у семірці лідерів серед країн Європи за кількістю волонтерських заходів, організованих до Дня Рослин.

Збірник тез IV конференції молодих учених «Біологія рослин і біотехнологія» Програма заходів до Дня Рослин, які відбулись в Україні у 2024 році .

VII Міжнародній День рослин 2024

Міжнародний день рослин 18 травня 2024

VІI Міжнародний День рослин, 18 травня 2024. Якщо Ви бажаєте організувати тематичний захід до VІI Міжнародного Дня Рослин, надсилайте заповнену реєстраційну форму до 1 травня 2024 року Локальному Координатору Анастасії Бузіашвілі на адресу buziashvili.an@gmail.com .