Ви є тут

Відкритий лист Національної академії наук України до редколегій міжнародних наукових журналів

Crimea is UkraineОскільки останнім часом у міжнародних наукових виданнях з'являються публікації з невідповідними адресами (наприклад, "Республіка Крим. РФ" або "Крим. Росія"), що надходять від авторів з тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей України, Національна академія наук України висловила у відкритому листі свою позицію і звернулася до редакційних колегій наукових видань відкритим листом     NAN letter regarding Crimea and Donbas

 

Національна академія наук України наполягає на тому, що її установи, розташовані на території тимчасово окупованої та незаконно анексованої Російською Федерацією Автономної Республіки Крим, а також на частині територій Донецької і Луганської областей, тимчасово не підконтрольних українській владі, є українськими науковими установами. На цій підставі редколегії міжнародних журналів, отримуючи статті, мають право вказати на невідповідність їх вихідних даних із поясненням: «Автор наукової статті, який мешкає у Криму (на Донбасі, в Луганській області), має право самостійно вказувати актуальну інформацію про свої вихідні дані й поштову адресу. Однак журнал вважає, що вихідні дані наукової статті вказано неправильно. Поважаючи міжнародне право та право країни, на території якої розташовані відповідні наукові установи, редакція зазначає, що Автономна Республіка Крим (Донбас) є частиною України, тимчасово окупованою Російською Федерацією».

Просимо, якщо Вам траплятимуться такі пyблікації у закордонних журналах, надсилати до редакції відкритого листа зі своєї електронної пошти, зразок якого Ви можете знайти за цим посиланням .

 

Категорія: