Ви є тут

Третій Міжнародний День рослин 2015

The 3rd international "Fascination of Plants Day" will be 18th May 2015

Шановні друзі та колегиі!
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-просвітницьких заходах до Третього Міжнародного Дня рослин (18 травня) під егідою Європейської організації біології рослин (EPSO), що відбудуться в Україні 3–26 травня 2015 року.

(1) Програма Дня рослин в Україні День Рослин-2015 в Україні - постер
(2) Детальна програма Дня рослин в Україні День Рослин - 2015 в Україні - флаєр
(3) Програма Дня рослин у Києві Прес-анонс заходів до 3-го Міжнародного Дня рослин в Україні
(4) Екскурсії на природу до Дня рослин в Україні  

 

Протягом трьох тижнів всі охочі матимуть можливість безкоштовно відвідати відкриті лекції, презентації та екскурсії, організовані провідними фахівцями та аматорами, демонстрації природничих експериментів із залученням сучасних методів біологічних досліджень, екскурсії в оранжереї, тематичні конкурси, помандрувати у національні природні парки пішки та на велосипеді, etc. До цьогорічного Міжнародного Дня рослин в Україні вже долучились понад 30 установ та організацій з 15 міст. Заходи передбачають 30 лекцій та 20 майстер-класів, 22 демонстрації та інші цікаві події. У програмі також є 20 екскурсій музеями, ботанічними садами, національними парками та історичними центрами міст України. Крім того, в рамках Дня рослин проходитиме фотоконкурс ”Plant Art and Photography Contest – Fascination of Plants Day – 2015” з подальшими виставками робіт переможців.
Цього року деякі події Третього міжнародного Дня рослин проводитимуться спільно з лекціями, демонстраціями, екскурсіями та іншими науковими та науково-популярними заходами, присвяченими Дням Науки, що проходитимуть 16–26 травня (http://dni-nauky.in.ua/), Міжнародному Дню музеїв (18 травня), Міжнародному Дню музеїв (18 травня) та Дням світла у Львові (16-17 травня), які пройдуть в рамках Міжнародного року світла.
Детальну інформацію та програму  місцевих заходів Третього міжнародного Дня рослин розміщено на офіційній сторінці України на сайті EPSO: http://www.plantday12.eu/ukraine.htm, а також додано у різних варіантах до цього листа (коротка (1) та розгорнута (2) програми, події у Києві (3) та екскурсії на природу (4)). Архів подій з нагоди Дня рослин в Україні за 2012 та 2013 роки (“історії успіху” ?“success stories”)  http://www.plantday12.eu/ukraine-success-story-2013.htm Інтерактивну інформацію щодо Дня Рослин в Україні можна знайти на сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/299423976811032
Якщо Ви бажаєте приєднатися до цієї ініціативи як співорганізатор, відвідувач, інформаційний партнер чи спонсор, або висвітлити наші події у засобах масової інформації, звертайтеся до Національного Координатора Дня рослин, представника України у EPSO, Директора ДУ "Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України", акад. НАН України., проф. Ярослава Борисовича Блюма (+38 (044) 434 37 77, yablume@univ.kiev.ua) чи локального координатора Дня рослин, Голови Ради молодих вчених ДУ "ІХБГ НАН України", к.б.н Юлії Красиленко (+38 (067) 409 62 92, j_krasylenko@ukr.net).
 
З повагою,
Юлія Красиленко