Ви є тут

Tsygankov Sergii Petrovych

Зображення користувача Tsygankov Sergii Petrovych.

Main profile

Циганков Сергій Петрович
д-р техн. наук, ст. н. сп.
Contact information: 
тел./факс.: (044) 462-72-58, 434-37-55; tsygankov.iht@mail.ru

Full profile

Education: 

Циганков Сергій Петрович, 1950 р. народження, освіта вища, закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості у 1973 р. за спеціальністю «інженер-технолог мікробіологічних і вітамінних виробництв».

Work experiences: 

Доктор технічних наук – 1989 р., «Біотехнологія», «Процеси і апарати харчових виробництв».
Старший науковий співробітник – 1988 р., «Процеси і апарати харчових виробництв».
за спеціальністю «Процеси і апарати харчової технології”. Науковий стаж Циганкова С.П. становить 37 років.
 
Наукова спеціалізація –  «Біотехнологія», «Процеси і апарати харчових виробництв».
 
С.П.Циганков  з лютого 1997 р. по сьогодняшній день працює в Інституті на посаді заступника директора з наукової роботи, завідує відділом біотехнології поновлюваної сировини та альтернативних палив.
 
 

Current projects: 

 
Циганковим С.П.  у співавторстві та персонально опубліковано 130 наукових праць. Серед них – 5 монографій,  ряд впроваджених патентів. С.П.Циганков входить до складу редакційної колегії фахового видання – журналу “Харчова і переробна промисловість”.
С.П.Циганков, маючи значний інженерно-технологічний досвід, відповідає за важливий напрям роботи Інституту – практичне впровадження результатів наукових досліджень. Займається науковою та науково-організаційною роботою в галузі біотехнології, розробленням та впровадженням новітніх технологій та  технічних засобів біоенергоконверсії, а також розробленням концептуальних підходів до створення агропромислових комплексів з переробки рослинної сировини в рідкі біопалива.
Доктор технічних наук С.П.Циганков є членом спеціалізованих вчених рад:
Д 26.004.06 із захисту докторських (кандидатських) дисертацій в галузі технічних наук за спеціальностями 03.00.20 – біотехнологія та 05.20.01 – механізація сільськогосподарського виробництва;
Д 26.254.01 із захисту докторських (кандидатських) дисертацій в галузі біологічних наук за спеціальностями 03.00.22 - молекулярна генетика та 03.00.20 – біотехнологія.