Ви є тут

Новини

 

Рейтинговий список абітурієнтів до аспірантури ДУ "ІХБГ НАН України" у 2022 році:

1.      Блюм Ростислав Ярославович – 107,6 балів;

2.      Созінова Оксана Ігорівна  – 102,1 бали;

3.   Стихиляс Марія Михайлівна – 93,75 балів

4.   Соколова Наталія Олегівна  – 89,6 балів.

 

Рейтинговий список абітурієнтів до аспірантури ДУ "ІХБГ НАН України" 2021:

1.      Кізіцька Тетяна Олександрівна – 95,35 балів;

2.      Гоцуляк Віталій Ярославович – 93,35 бали;

3.   Разживкіна Олександра Григорівна – 92,8 бали;

4.   Булгаков Ілля Володимирович – 88,2 бали.

Ярослав Пірко разом з колегами з інших інститутів отримали премію України імені Василя Яковича Юр’єва за видатні наукові роботи

Нагорода видатні наукові роботи Олег Леонов, Наталія Козуб, Ярослав ПіркоЯрослав Пірко разом з колегами з інших інститутів отримали премію України імені Василя Яковича Юр’єва за видатні наукові роботи – за цикл праць «Генетичні ресурси пшениці м’якої у постгеномну еру: нові молекулярно-генетичні маркери генів якості зерна та стійкості до хвороб як інструмент молекулярної селекції»

2023-05-15

Плоховській Світлані присуджено Премію Верховної Ради України для молодих вчених

Вітаємо співробітницю нашого Інституту, кандидата біологічних наук Плоховську Світлану з присудженням їй Премії Верховної Ради України для молодих вчених! Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

2022-11-18

 

Анастасії Рабоконь нагороджена медаллю президента За працю і звитягу

Anastasia_Rabokon_Presidents_medalЗа значні заслуги у зміцненні Української державності, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя і відстоювання національних інтересів нашої держави:

Нагородити медаллю "За працю і звитягу": Рабоконь Анастасію Миколаївну – наукового співробітника Державної установи "Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України"

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Всім колективом інституту щиро вітаємо Анастасію! 

2022-08-12

 

Продовжується розробка антитуберкульозних препаратів, запропоновані сполуки вже тестуються на штамах мікобактерій

У 2020 році в Державної Установі «Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України» стартував проект НФДУ (https://nrfu.org.ua/) № 2020.01/0357 "Створення нових ефективних інгібіторів формування Z-кільця з метою отримання протитуберкульозних препаратів антимітотичної дії", що виконується в межах конкурсної програми НФДУ "Наука для безпеки людини та суспільства" (2020-2021 pp.). Мультидисциплінарна експертиза учасників проекту дозволила логічно поєднати хімічний синтез, біоінформатичні і хемоінформатичні дослідження, високопропускний віртуальний скринінг, спектрофотометричну валідацію ліганд-білкової взаємодії, а також, прижиттєве тестування сполук-лідерів на штамах мікобактерії. Очікуємо результати вже в кінці 2021го року.

 

Ярослава Борисовича Блюма обрано членом Academia Europaea

Ярослава Борисовича Блюма, академіка НАН України, директора Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України обрано членом Academia Europaea:

Наші щирі вітання!

2021-07-05

 

 

 

 

 

Вітаємо Ярослава Васильовича Пірка з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки

Ярослав Васильович Пірко присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2020 рокуУказом Президента України Володимира Зеленського №608/2020 від 30 грудня 2020 р. на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки оголошено лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки 2020 року. До складу авторських колективів премійованих робіт входять чимало науковців Національної академії наук України. Нагороди, зокрема, присуджено:
– за роботу «Інноваційні нанобіотехнології для ранньої діагностики і хіміотерапії патологічних станів»:

2021-06-17

 

Дистанційна робота в науці - BioUkraine

Життя в науці, як і в багатьох інших професіях, виглядає зовсім інакше, ніж було раніше. Найскладнішою частиною роботи на відстані є лабораторні експерименти, які неможливо оцифрувати. З іншого боку, вчені можуть бути більш зосередженими на публікації результатів.

Суттєві зміни були внесені до зустрічей, конференцій, навчання та тренінгів, більшість з яких перейшли на віртуальний формат. У статті BioUkraine - An initiative of the US Ukraine Foundation описано проекти співробітників інститут які вони реалізували за часів роботи у режимі онлайн.

2021-06-15

Аллі Іванівні Ємець присвоєне почесне звання Заслуженого діяча науки і техніки України

Alla Yemets 2020Аллі Іванівні Ємець, доктору біологічних наук, професору, член-кореспонденту НАН України, завідувачці Відділу клітинної біології і біотехнології Інституту харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України присвоєне почесне звання Заслуженого діяча науки і техніки України.

Наші вітання!

2020-09-02

 

 

 

 

Присудження премій Президента України для молодих вчених 2018 року

За роботу "Роль цитоскелету в опосередкуванні дії абіотичних факторів на рослинну клітину":
КРАСИЛЕНКО Юлії Андріївні – кандидатові біологічних наук, науковому співробітникові державної установи "Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України"
ГОРЮНОВІЙ Інні Іванівні – кандидатові біологічних наук, науковому співробітникові державної установи "Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України"
ПЛОХОВСЬКІЙ Світлані Григорівні – провідному інженерові державної установи "Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України"

06.06.2019

 

Відкриття ХІІІ Всеукраїнського фестивалю науки 16 травня 2019 року в Інституті електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України

dyplom

На виставці-презентації фестивалю було представлено розробки Державної установи "Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України", а саме: "Технології отримання рідких біопалив з поновлюваної сировини" і "Одержання знежиреного лецитину та есенціальних фосфоліпідів соняшника".

16.05.2019

 

 

Сторінки